Praktyka studencka w USA, Oklahoma

Praktyka w USA, na Uniwersytecie w Tulsie. Blog opisuje pracę i naukę w stanach. Oraz życie w Ameryce. Polecam szczególnie fragmenty poświęcone surfingowi w Kaliforni.

Sport na Uniwersytecie w USA

Kiedy¶ pisałem o tym jak mnie kolega z laboratorium poprosił, żebym kupił mu alkohol. Tam pojawiła się postać nazwana przeze mnie „dziewczynk±”, która zaraz przyszła i wręczała pieni±dze Jackobowi (kolega z lab), bo w dużej czę¶ci kupowałem co¶ wła¶nie dla niej. Ona wygl±dała zupełnie normalnie, nie za wysoka, nie za niska, urody przeciętnej, u¶miechnięta, raczej szczupła, uznałem, że ten przydomek będzie do niej pasował. Surfing w Polsce staje się coraz bardziej popularny. Spotkałem tę „dziewczynkę” ostatnio na siłowni, bierze na klatę więcej niż ja.

Byłem dzi¶ na baskecie i pojawił się po raz pierwszy człowiek, który grał tak± biał±, europejsk± koszykówkę, był większy ode mnie i mi przypadło go kryć. Walczyłem dzielnie, czasem tam z łokcia go potraktowałem, ale to był mój trzeci mecz, a dla niego pierwszy, więc ogrywał mnie. Na koniec już jad±c do domu mijałem się z nim na chodniku to powiedział „Take it easy” i teraz nie wiem czy to jest takie zwykłe „See you” lub „good game, thanks”, albo „bay”, czy może chodziło o to bym na przyszło¶ć nie grał agresywnie.

Praca sama w sobie nie jest zła, czasem nic się nie dzieje, czasem jest zabawnie, ale mimo to już czekam na drug± czę¶ć, wyjazdu, która ma min±ć pod hasłem „Travel” i może też Surfingu.